Odciągi Pyłów i Gazów


Odciągi na stanowiska pomiarowe

Stacjonarne odciągi spalin na stanowiska pomiarowe
Na stanowiskach pomiarowych, w związku z próbami przy pełnym obciążeniu samochodów, wydzielane są szczególnie duże ilości spalin. Odciągi spalin na stanowiska pomiarowe produkowane przez firmę KEMPER zapewniają przez cały czas czyste powietrze na stanowisku pracy.
Komplet stanowią następujące elementy: - wentylator - mocowanie ścienne - wyłącznik silnika wentylatora z bezpiecznikiem - przewód odciągowy - statyw z ssawką lejkową, wysokość regulowana od 60 do 550 mm - elementy łączące i mocujące

Zestaw odprowadzający powietrze do zestawów stacjonarnych
złożony z: - giętkiego przewodu aluminiowego Ø 160 mm o długości 1,25 m rozciąganego do max. 5,0 m - wylotu powietrza z kratką zabezpieczającą - złączki.Jezdne odciągi spalin na stanowiska pomiarowe
Nie zawsze pomiary odbywają się na stałych stanowiskach pracy. Jezdne odciągi spalin KEMPER na stanowiska pomiarowe zapewniają szybkie rozwiązanie.

Komplet stanowią następujące elementy: - wentylator - podwozie jezdne - wyłącznik silnika wentylatora z bezpiecznikiem - kabel przyłączeniowy - statyw z ssawką lejkową, wysokość regulowana od 60 do 550 mm - przewód odprowadzający powietrze.

Zestaw odprowadzający powietrze
złożony z: -kolanka 45 °-rury Ø 160 mm o długości 3,0 m -kolanka 90 ° -wylotu powietrza z kratką zabezpieczającą -złączki.