Odciągi Pyłów i Gazów


Ramiona Odciągowe
Ruchome ramię odciągowe wężowe

Składa się z wewnętrznego równoległobocznego pręta nośnego ze sprężyną i przewodu o średnicy 150 mm z włókien szklanych w powłoce PCV z wtopioną sprężyną stalową oraz ssawki z dławikiem. Ramię odciągowe może być ustawione w dowolnej pozycji, którą zachowuje bez dodatkowej pomocy. Ssawkę można dowolnie pozycjonować w polu zasięgu ramienia i obracać o 360°. Ramiona odciągowe mogą być połączone z pojedynczym wentylatorem lub z zespołem centralnym.
 

2

2a
Ruchome ramię odciągowe wężowe

Składa się z obrotowo ułożonego wspornika, uchwytu mocującego do ściany oraz ramienia złożonego z wewnętrznego równoległobocznego pręta nośnego ze sprężyną i przewodu o średnicy 150 mm z włókien szklanych w powłoce PCV z wtopioną sprężyną stalową oraz ssawki z dławikiem. Na profilu wspornika można zawieszać ciężar do 50 kg. Ramię odciągowe może być ustawione w dowolnej pozycji, którą zachowuje bez dodatkowej pomocy. Ssawkę można dowolnie pozycjonować w polu zasięgu ramienia i obracać o 360°. Ramiona odciągowe mogą być połączone z pojedyńczym wentylatorem lub z zespołem centralnym.

3

3a
Ruchome ramię odciągowe rurowe

Składa się z wewnętrznego równoległobocznego pręta nośnego ze sprężyną, 2 pokrytych powłoką proszkową rur aluminiowych oraz 3 giętkich elementów wężowych w przegubach, a także ssawki z dławikiem. Ramię odciągowe może być ustawione w dowolnej pozycji, którą zachowuje bez dodatkowej pomocy. Ssawkę można dowolnie pozycjonować w polu zasięgu ramienia i obracać o 360°. Ramiona odciągowe mogą być połączone z pojedyńczym wentylatorem lub z zespołem centralnym.Ruchome ramię odciągowe rurowe

Składa się z wewnętrznego równoległobocznego pręta nośnego ze sprężyną, 2 pokrytych powłoką proszkową rur aluminiowych oraz 3 giętkich elementów wężowych w przegubach, a także ssawki z dławikiem. Ramię odciągowe może być ustawione w dowolnej pozycji, którą zachowuje bez dodatkowej pomocy. Ssawkę można dowolnie pozycjonować w polu zasięgu ramienia i obracać o 360°. Ramiona odciągowe mogą być połączone z pojedyńczym wentylatorem lub z zespołem centralnym.